Mobil Uyumlu Web Sitesi

Mobil uyumlu web sitesi, her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji dünyasında mobil cihazlarınızın yani akıllı telefon ve tabletlerinizin aksama olmadan görüntülenebilen web sayfasıdır.
Günümüz teknolojisi göz önünde bulundurulduğunda internete mobil cihazlardan erişim sağlayan sayısının her geçen gün artmasıyla birlikte masaüstü kullanımı da gün geçtikçe önem kaybediyor. Hal böyle olunca internet kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu internet alışkanlığını bilgisayardan kaydırarak mobil uyumlu akıllı telefon veya tabletleri üzerinden gerçekleştiriyor. Mobil uyumlu web sitesi tercih etmek, günümüzde en sık yapılan e-ticaret alışverişlerinde şirketinizi, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi mobil cihaz kullanan hedef kitlesine doğru bir şekilde taşımanızı sağlıyor. Eğer siz de rakiplerinizin önüne geçebilmek istiyorsanız ürünlerinizin mobil uyumlu web sitesi teknolojisine uyumlu olması gerekir. Bu sayede büyük avantaj sağlayarak hem e-ticaret gelirinizi arttırıp hem de internet kullanıcılarının gözünde pozitif ve güvenilir bir imaj çizmeniz kaçınılmazdır. Okaliptus olarak bizde web sitenizin mobil entegrasyonunu kontrol ederek responsive hale getiriyoruz.

Mobil Uyumlu Web Sitesinin Sağladığı Avantajlar

Mobil uyumlu olmayan web sayfaları açılırken oldukça yavaşken mobil uyumlu web sayfaları oldukça yüksektir. Çünkü devir artık hız devri!

Akıllı telefon ve tablet kullanan ziyaretçileriniz şirketinizin hiçbir detayını teknik aksaklıklar yüzünden kaçırmazlar. Çünkü web sayfaları sınırlı ekran alanına uyumlu menü yerleştirmeleri sayesinde menüler arasında rahatça gezilebilmesine olanak sağlar.

Web sayfaları, mobil cihazların elde tutuluş şekline göre ekranda doğru bir şekilde konumlanarak cihaz sadece dikey olarak değil yatay olarak kullanıldığında da web sayfası tam olarak ekranda görüntülenir.

Mobil uyumlu web siteleri, cihazlarınızın ekran boyutlarına uyumlu olduğu için kolay okunabilir ve metinler ekrana tam sığar.