Mailing & E- Bülten

Reklam ve dijital pazarlama hizmetleri içerisinde pazarlama alanında faaliyet gösteren araçlardan biri de Mailing ve E-Bülten’dir. Dijital pazarlama alanında en sık kullanılan ve en ucuz maliyete sahip E-Bülten, markaların tüketicilerine mail yoluyla pazarladığı faaliyettir. Bu sayede müşterilerinizi, yeni ürünleriniz ya da kampanyalarınızla ilgili bilgilendirebilirsiniz. Özenle hazırlanmış bir e-bülten ile hem müşteri datasına sahip olurken hem de düzenli bildirimler gönderebilmenize olanak sunan harika bir yöntemdir. Tüketicilerinize sık sık kendinizi hatırlattığınız mailing çalışmalarınızla çeşitli konseptler yaratarak oldukça etkileyici olabilmeniz mümkündür.

Mailing Stratejisi Avantajları

Dijital pazarlama hizmetleri arasında en düşük bütçeli araçtır.
Elde ettiğiniz veriler analizinde müşteri profillerinin bilinirliği artar.

Etkili Bir Mailing Takvimi Çalışmalarında Markalara Önerilerimiz

Kurumsal kimlik bütünlüğünde tasarımlar yaparak mailing takvimi dahilinde haftalık ürün bilgilendirmeleri yapılabilir.
Hafta içinde blog bölümünüzde yapılan haberlerin gönderimi, haftanın fırsatı ve kampanya Mailing’leri gibi konseptler ile düzenli iletişim yapabilirsiniz.
Pazarlama kampanyanızı hedef kitlenize sunmadan önce mail listeniz ile mevcut datanıza gönderim yapabilir ve kampanyanız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.
Diğer dijital pazarlama faaliyetleriyle mail listesi çalışmalarınızı ölçerek tıklanma sayısı, kaç kişi mailinizi açtı, kaç kişi satın almaya yöneldi, kaç kişi form doldurdu gibi sorularınıza yanıt alabileceğiniz ücretsiz bir pazarlama aracıdır.